logo
dividerآرشیو اخبارdividerبازدید سرکار خانم دکتر خوش خلق سیما و هیات همراه از پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری
بازدید سرکار خانم دکتر خوش خلق سیما و هیات همراه از پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری
بازدید سرکار خانم دکتر خوش خلق سیما و هیات همراه از پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری

 

 

 

 

 

روز سه شنبه 2 مهر، خانم دکتر خوش خلق سیما؛ رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی ایران و همراهانشان آقایان دکتر مرادی، دکتر حبشی و دکتر زین العابدینی از پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید، آقای دکتر متقی طلب، ضمن خوشامدگویی به میهمانان، در یک جلسه اختصاصی، درباره اقدامات انجام یافته در زمینه های عمرانی و پیشرفت پروژه ها توضیحاتی ارائه داد و سپس در خصوص برخی از مشکلات موجود نیز مذاکراتی انجام شد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی ایران سپس در نشستی با اعضای هیات علمی، پژوهشگران و همکاران اداری مالی پژوهشکده شرکت کرد. در این نشست، همکاران پژوهشکده به بیان گزارش مختصر عملکرد خود پرداخته و همچنین دیدگاه ها و پیشنهادهای خود را مطرح کردند.

در این نشست خانم دکتر خوش خلق سیما با بیان اینکه باید تلاش کنیم کارهای پژوهشی را به سمت تولید ببریم و در قالب تولید، ثروت آفرینی و جریان سازی کنیم، بر پشتیبانی و تشویق پژوهشگاه نسبت به ایده های خلاقانه که هم سبب صرفه جویی و هم باعث درآمدزایی شود تاکید کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت ارتباط نزدیک میان پژوهشکده با مراکز تحقیقاتی دیگر، از بین رشته ای بودن و همچنین تواناییهای فراوان نیروهای پژوهشگاه و پژوهشکده بویژه در کشت بافت به عنوان یکی از نقاط قوت در سطح کشور یاد کرد و خواستار همکاری گسترده تر برای برطرف کردن نیازها، مضیقه ها و حل مسائل مراکز تحقیقاتی دیگر و همچنین مشکلات استانی و ملی شد.

رییس پژوهشگاه در ادامه، با اشاره به ضرورت تمیز دادن میان افراد براساس انگیزه کار و عملکردشان، خواستار اعطای پایه به اعضای غیر هیات علمی بصورت سالی جاری شد.

خوش خلق سیما خاطرنشان کرد: زمان، زمان دوران جنگ است و دشمن سفره مردم را نشانه گرفته و راهی جز مقابله نیست. نباید ضعفها را نشان داد چرا که حیثیت ما را نشانه رفته اند. باید مقابله کنیم و مقابله ما در مقاومت و صرفه جویی در اموال دولتی است.

وی در پایان سخنان خود، ضمن تشکر از تلاشهای دکتر متقی طلب و همکاران در پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری، بر سعی بیشتر برای موفقیت در کارها تاکید کرده و سربلندی پژوهشکده را سربلندی همگان توصیف کرد.

گزارش تصویری:

  

  

  

منبع : روابط عمومی
© تمامی حقوق برای پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری محفوظ است.طراحی شده توسط طراحی سایت داتک