logo
dividerآرشیو اخبارdividerبازدید جمعی از نخبگان طرح شهید موسوی بنیاد ملی نخبگان از پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری
بازدید جمعی از نخبگان طرح شهید موسوی بنیاد ملی نخبگان از پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری
بازدید جمعی از نخبگان طرح شهید موسوی بنیاد ملی نخبگان از پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری

 

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری روز چهارشنبه 10 آبان ماه تعداد 20 نفر از نخبگان طرح شهید موسوی بنیاد ملی نخبگان از پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری بازدید کردند.

 

دکتر علیرضا ترنگ در مراسم استقبال از این نخبگان که در سالن آمفی تئاتر پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری برگزار شد ضمن ابراز خرسندی از حضور این نخبگان در پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری گفت: استفاده از ظرفیت های جوان و نخبگان طرح شهید موسوی یکی از مفیدترین روش های تامین نیروی انسانی متخصص برای مراکز تحقیقاتی است. ایشان با اشاره به اهمیت جلوگیری خروج نخبگان از کشور، ظرفیت های ایجاد شده در این طرح را مایه امیدواری و خوشحالی دانست.

 

رئیس پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری با بیان اینکه در این پژوهشکده ما به توان و تخصص نخبگانی مانند شما نیازمند هستیم و دست نیاز به سمت شما دراز خواهیم کرد افزود: تمام توان نیروهای این پژوهشکده و تلاش های لازم را در جهت تسهیل امر جذب و بکارگیری نیروهای جوان در پژوهشکده بیوتکنولوژی را انجام خواهیم داد.

 

دکتر علیرضا ترنگ با اشاره به تجهیزات به روز و توانمندی های موجود در مجموعه پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی و پژوهشکده های تابعه، خصوصاً پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری گفت: علوم بیوتکنولوژی نیز جزو علوم جدید و دارای فرصت های ارزشمندی است که با صرف وقت و تلاش در آن می توان هم زمینه های ارتقاء خود و هم ارتقاء علم را فراهم نمود.

 

پس از آن نخبگان طرح شهید موسوی با تماشای کلیپی با تلاش ها و دستاورد های مجموعه پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی و پژوهشکده های صنایع غذایی، متابولیت های ثانویه و بیوتکنولوژی جانوری آشنا شده و در پایان نیز ضمن بازدید از بخش های مختلف پژوهشکده جانوری از نزدیک در جریان فعالیت ها و دستاوردهای محققین و پژوهشگران قرار گرفته و از تجهیزات و زیرساخت های موجود در بخش های  آزمایشگاهی و میدانی این پژوهشکده دیدن نمودند.

 

گزارش تصویری

 

  

  

  

  

  

  

  

  

منبع : روابط عمومی
© تمامی حقوق برای پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری محفوظ است.طراحی شده توسط طراحی سایت داتک